Návod k použití

Lineseat položte na sedák vyšším výstupkem nahoru a dopředu. Zadní hranu základní desky Lineseat  dorazte  až k opěradlu. Bez obav se posaďte a uvolněte se. Vnímejte, jak se změnil váš posed a tělo se napřímilo.

V začátcích doporučujeme používat Lineseat cca 5 min. a postupně délku sezení na Lineseat prodlužovat. Pokud cítíte tlak v oblasti hráze, posuňte Lineseat o 1 cm dopředu. Více informací

Při použití v autě upravte sklon autosedačky tak, aby mezi hlavou a střechou zůstal dostatečný prostor. Seřiďte nastavení pásů a zrcátek. Vše nastavujte před jízdou. Nikdy nemanipulujte s Lineseat za jízdy. Optimální je vhodné používat sedačku s bederní opěrkou.  Lze používat i v autech s vyhřívanými sedačkami. Těhotným ženám a při akutních bolestech zad doporučujeme používat Lineseat pouze po konzultaci s lékařem/fyzioterapeutem.

Nenechávejte Lineseat na přímém slunci. Nevystavujte teplotám nižším než -5°C a vyšším než 50°C. Volně ležící Lineseat v autě může být nebezpečný!!! Lineseat čistěte vlhkým hadříkem bez použití chemikálií.